TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Promosyon nedir?

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Fransızcadaki promotion sözcüğünden gelmektedir. Türkçe karşılığı özendirme’dir.
Genelde saatajandaanahtarlıkkalem gibi ürünler kullanılırken, kişiye özel ürünler de satış hedefleri doğrultusunda promosyon olarak müşterilere sunulabilir.

Promosyon, gelişen dünyamızda firmaların kendilerini ya da ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Promosyon, hayatımızın her alanına hitap eden ürünlerde, müşterilerimizle içiçe olarak onlarla bütünlük sağlamak demektir. Promosyon, marka değerimizi yükseltmek ve hedef kitlelerimize ulaşmak demektir.

12 Nisan 2018 1083 okunma
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Matbaa Terimleri Nelerdir?

Matbaa: Matbaa yazı, re im veya şekilleri, kağıt, deri, kumaş gibi malzemeler üzerine özel bir urette ba arak çıkaran ve birden çok nü ha haline getirilme ini ağlayan makine veya...

Web Tasarımı Nedir ?

Web Ta arımı Nedir Web Ta arım in anın Ta arım fikirlerinin, Düşüncelerinin bilgi ayar ortamında uygulanma ıdır Web ta arımı yapılırken belli başlı birkaç un ur vardır Web...